Kancelaria Adwokacka Warszawa

#AdwokaciWarszawy

Chcesz zostać partnerem kancelarii Dowlegal?

 

Adwokaci z Warszawy szukają partnerów biznesowych. Jeżeli jesteś pośrednikiem nieruchomości lub prowadzisz biuro rachunkowe, agencję ubezpieczeniową, świadczysz usługi doradcze i szukasz możliwości rozszerzenia swojej oferty oraz dywersyfikacji wpływów? Zapraszamy do współpracy.

Wypełnij dosłownie kilka informacji na temat Twojej działalności, a my w najbliższym czasie skontaktujemy się z propozycją rozmowy.

Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2
Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2
Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2
Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2

Zostań partnerem kancelarii Dowlegal Adwokaci

Korzyści współpracy z Dowlegal Kancelaria Adwokacka:

 1. Praca z zaufanym partnerem – szanujemy ludzi i szanujemy partnerów. Naszą współprace opieramy na pełnym zaufaniu. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe relacje buduje się na uczciwej współpracy.
 2. Profesjonalizmy partner z wieloletnim doświadczeniem – pracujemy na rynku prawniczych usług doradczych ponad 13 lat. Działamy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem często wykraczając poza typowe schematy pracy prawnika.
 3. Dywersyfikacja – nie ważne czym zajmujesz się na co dzień. Jeżeli znasz firmy, które mają problemy i możemy im pomóc, jedyne działanie jakie musisz wykonać to przekazanie kontaktu. Jeżeli masz znajomych, albo zwyczajnie klientów, którzy zaciągnęli toksyczne kredyty frankowe – Twoje działanie również może ograniczyć się do przekazania kontaktu. Resztą zajmiemy się my.

Wiedza

Posiadamy wiedzę, która wraz z kolejnymi sprawami i klientami, owocowała i budowała zaufanie naszych klientów.

Prestiż

Będąc partnerem Kancelarii Dowlegal, będziesz zawsze czerpał korzyści ze współpracy, którą oferujemy naszym partnerom.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat działamy w branży i możemy poszczycić się bogatym doświadczenie w sprawach niemożliwych i trudnych.

Stabilność

Będąc partnerem Kancelarii Dowlegal otrzymujesz jasne i przejrzyste warunki oraz oferujemy Ci partnerską i uczciwą współpracę.

Dołącz do nas już dziś!

   

   

  Poznaj opinie naszych klientów

  DowLegal Kancelaria Adwokacka - #otwieramyzamkniete IconDowLegal Kancelaria Adwokacka - #otwieramyzamkniete

  aleja Jana Pawła II 80/C-14, Warszawa

  4,9 56 reviews

  • Avatar Mariusz Giza ★★★★★ 4 miesiące temu
   Od niedawna zacząłem współpracę z kancelarią konkretnie z Panem Rafałem który pilotuję moją sprawę doskonała komunikacja, merytorycznie konkretnie i na temat bez lania wody i owijanie w bawełnę co ważne bez wahania polecam współpracę.
  • Avatar Mateusz Duda ★★★★★ 2 lata temu
   Z Rafałem pracuję od kilku lat, głownie zdalnie i uważam, że trudno szukać lepszego prawnika. Ma biznesowe podejście, a przez to pomaga mi nie tylko jako prawnik, ale dostarcza mi również wiedzy poza prawnej. Naprawdę z czystym sumieniem … More mogę polecić współpracę z nim.
  • Avatar # Pawlak ★★★★★ 2 lata temu
   Według mnie to jedna z lepszych kancelarii z jaką pracowałem. Nie ma nieprzewidzianych opłat, nie dodają godzin i nie tłumaczą, że nie można było pracy wykonać w dwie tylko trzy godziny, za co musiałbym płacić. Nigdy nie złapałem ich na … More próbie naciągania co jest nagminne w innych kancelariach. Do tego pracują bardzo merytorycznie.
  • Avatar Paweł Wyrzykowski ★★★★★ 4 lata temu
   Polecam! Z kancelarią Dowlegal współpracuję od dłuższego czasu i zawsze mogę liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Jak wiadomo firmę tworzą ludzie a zespół Downlegal na czele z Julią i Rafałem, poza wiedzą charakteryzuje się pomysłowością, … More zaangażowaniem i pasją.
  • Avatar Monika Ch ★★★★★ 4 lata temu
   Szczerze polecam! Pracownicy kancelarii odznaczają się profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Są konkretni, rzetelni i wiarygodni. Ich zdolnościom, wiedzy i doświadczeniu można spokojnie powierzyć nasze interesy! Dlatego mocne 5⭐️ … More
  • Avatar Michal Rotuski ★★★★★ 11 miesięcy temu
   Świetne usługi, profesjonalne doradztwo. Bardzo polecam, znają się na prawie jak nikt
  • Avatar Michał Ryściuk ★★★★★ rok temu
   Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią, świetni specjaliści.
  • Avatar Włodzimierz Zujewycz ★★★★★ 5 lat temu
   Szczerze polecam. Pan Rafał pomógł mi skutecznie w dwóch sprawach. Bardzo miła obsługa. Krótko i bez owijania przedstawili ofertę i strategie. Dosłownie z doświadczenia. Profesjonalizm zawsze będę polecał! Do zobaczenia i pozdrawiam Was … More serdecznie.
  • Avatar Justyna Tilani ★★★★★ 5 lat temu
   Kancelaria Dowlegal zaangażowaliśmy do skomplikowanej współpracy w firmie giełdowym. Bardzo cenię profesjonalny i energiczny podejście który wykazuje Dowlegal. 100% spraw były załatwione po naszej myśli - zarówno dochodzone w sądzie, jak … More i ugód,
   Dodatkowo, zawsze czułem należytą opiekę z ich strony i wszystko tłumaczony prostym językiem - pomimo że umów nieraz trudnych i skomplikowanych.
   Z czystym sercem polecam Wam niedrogą i profesjonalną kancelarię, i jako jedyna, z biznesowym podejściem.
  • Avatar george taylor ★★★★★ 2 lata temu
   Super specjaliści. Terminowi i uczwiwi. Nie naciągają na godziny jak inne kancelarie. Nie dodają nieprzewidzianych kosztów i rozmawiają jak ludzie a nie profesorki.
  • Avatar Michał ★★★★★ 2 lata temu
   Miałem problem ze wspólnikiem. Zajęli się moja sprawa i doprowadzili do ugody w ciągu pół roku. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Serdecznie polecam.
  • Avatar Olga Budzanowska ★★★★★ 2 lata temu
   Powierzyłam po analizach im sprwę frankową. Jestem po pierwszej pozytywnej instancji więc zgodnie z zapewnieniami wygraliśmy sprawę.
  • Avatar Jarosław M ★★★★★ 2 lata temu
   Byłem tam z polecenia i zleciłem im sprawę przekształcenia mojej działalności. Zamknięli proces przekształcenia w dwa miesiące i dziś mogę zaciągać swobodnie zobowiązania na spółkę. Poza tym fachowe doradztwo.super
  • Avatar Katarzyna Malec ★★★★★ 3 lata temu
   mec. Rafal - przekształcił mi działalność w spółkę zoo. Trochę się zastanawiałam i miałam sporo wątpliwości ale wszytko mi wyjaśnił mecenas i dobrał odpowiedni moment przekształcenia. O mały włos nie wzięłam leasingu na działalność wiedząc, … More że i tak będę się przekształcała. Dziękuję teraz na formy.
  • Avatar Gabriela Pietroń ★★★★★ 3 lata temu
   W mojej ocenie najlepsza kancelaria w warszawie. Trudno zaparkować pod biurem ale w końcu ważniejsza jest skuteczność. Wygonili mi z firmy nieuczciwego wspólnika. 3 miesiące im zajął proces. Wspólnikowi przestało się opłacać i robić mi … More pod górę.
  • Avatar Cezary Kieliszkowski ★★★★★ 3 lata temu
   Prowdzoł mi sprawe mojego kredytu we frankach. Nie mialem problemu z e zrozumieniem tego co mi tłumaczyli. Przygotowali mnie dobrze do sprawy dzięki czemu czulem się pewnie przed sadem. super specjaliści
  • Avatar Zbyszek Zawolski ★★★★★ 3 lata temu
   Profesjonalizm, Uczciwość, Rzetelność. Główne cechy prawników, z którymi miałem spotkanie i którzy te cechy potwierdzili w trakcie współpracy. Wygrałem wszystkie instancje w sprawie o ubezpieczenie niskiego wkładu. Mają duże doświadczenie … More na sali sądowej co widać na pierwszy żut oka.
  • Avatar Karolina Matysek ★★★★★ 3 lata temu
   Jestem po wygranej sprawie przeciwko Getin Bank z kancelarią. FAkt, ze to pierwsza instancja ale widząc jak działają na sali sadowej nie mam obaw przed druga instancja. polecam z czystym sumieniem

  Dowlegal Adwokaci Decowska-Olejnik sp. k.

  ul. Wspólna 50A lok. 22
  00-684 Warszawa

  #AdwokaciWarszawy

  Jedna prosta reguła: Otwieramy zamknięte drzwi!

  Adwokaci Warszawy – Kancelaria Dowlegal to nie tylko kancelaria prawna, ale doświadczony zespół. Niejednokrotnie udowadnialiśmy naszym klientom, że nie ma rzeczy niemożliwych,
  a każdy stan prawny jesteśmy w stanie skutecznie argumentować na korzyść naszych klientów.

  Prowadząc naszą kancelaria prawną, nie możemy zapominać o naszych wspólnikach i partnerach. Jeżeli chcesz współpracować z Adwokatami Warszawy, zapraszamy Cię serdecznie do współpracy z naszą kancelarią i zgranym zespołem Dowlegal!