Kancelaria Adwokacka Dowlegal

#AdwokaciWarszawy

Chcesz zostać partnerem kancelarii Dowlegal?

 

Adwokaci z Warszawy szukają partnerów biznesowych. Jeżeli jesteś pośrednikiem nieruchomości lub prowadzisz biuro rachunkowe, agencję ubezpieczeniową, świadczysz usługi doradcze i szukasz możliwości rozszerzenia swojej oferty oraz dywersyfikacji wpływów? Zapraszamy do współpracy.

Wypełnij dosłownie kilka informacji na temat Twojej działalności, a my w najbliższym czasie skontaktujemy się z propozycją rozmowy.

Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2
Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2
Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2
Rafał Olejnik, kancelaria prawna warszawa 2

Zostań partnerem kancelarii Dowlegal Adwokaci

Korzyści współpracy z Dowlegal Kancelaria Adwokacka:

 1. Praca z zaufanym partnerem – szanujemy ludzi i szanujemy partnerów. Naszą współprace opieramy na pełnym zaufaniu. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe relacje buduje się na uczciwej współpracy.
 2. Profesjonalizmy partner z wieloletnim doświadczeniem – pracujemy na rynku prawniczych usług doradczych ponad 13 lat. Działamy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem często wykraczając poza typowe schematy pracy prawnika.
 3. Dywersyfikacja – nie ważne czym zajmujesz się na co dzień. Jeżeli znasz firmy, które mają problemy i możemy im pomóc, jedyne działanie jakie musisz wykonać to przekazanie kontaktu. Jeżeli masz znajomych, albo zwyczajnie klientów, którzy zaciągnęli toksyczne kredyty frankowe – Twoje działanie również może ograniczyć się do przekazania kontaktu. Resztą zajmiemy się my.

Wiedza

Posiadamy wiedzę, która wraz z kolejnymi sprawami i klientami, owocowała i budowała zaufanie naszych klientów.

Prestiż

Będąc partnerem Kancelarii Dowlegal, będziesz zawsze czerpał korzyści ze współpracy, którą oferujemy naszym partnerom.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat działamy w branży i możemy poszczycić się bogatym doświadczenie w sprawach niemożliwych i trudnych.

Stabilność

Będąc partnerem Kancelarii Dowlegal otrzymujesz jasne i przejrzyste warunki oraz oferujemy Ci partnerską i uczciwą współpracę.

Dołącz do nas już dziś!

   

   

  Poznaj opinie naszych klientów

  DowLegal Kancelaria Adwokacka - #otwieramyzamkniete IconDowLegal Kancelaria Adwokacka - #otwieramyzamkniete

  Wspólna 50A/lok. 22, Warszawa

  5,0 81 reviews

  • Avatar Katarzyna Malec ★★★★★ 3 miesiące temu
   mec. Rafal - przekształcił mi działalność w spółkę zoo. Trochę się zastanawiałam i miałam sporo wątpliwości ale wszytko mi wyjaśnił mecenas i dobrał odpowiedni moment przekształcenia. O mały włos nie wzięłam leasingu na działalność wiedząc, … More że i tak będę się przekształcała. Dziękuję teraz na formy.
  • Avatar Gabriela Pietroń ★★★★★ 3 miesiące temu
   W mojej ocenie najlepsza kancelaria w warszawie. Trudno zaparkować pod biurem ale w końcu ważniejsza jest skuteczność. Wygonili mi z firmy nieuczciwego wspólnika. 3 miesiące im zajął proces. Wspólnikowi przestało się opłacać i robić mi … More pod górę.
  • Avatar Cezary Kieliszkowski ★★★★★ 3 miesiące temu
   Prowdzoł mi sprawe mojego kredytu we frankach. Nie mialem problemu z e zrozumieniem tego co mi tłumaczyli. Przygotowali mnie dobrze do sprawy dzięki czemu czulem się pewnie przed sadem. super specjaliści
  • Avatar Zbyszek Zawolski ★★★★★ 4 miesiące temu
   Profesjonalizm, Uczciwość, Rzetelność. Główne cechy prawników, z którymi miałem spotkanie i którzy te cechy potwierdzili w trakcie współpracy. Wygrałem wszystkie instancje w sprawie o ubezpieczenie niskiego wkładu. Mają duże doświadczenie … More na sali sądowej co widać na pierwszy żut oka.
  • Avatar Karolina Matysek ★★★★★ 4 miesiące temu
   Jestem po wygranej sprawie przeciwko Getin Bank z kancelarią. FAkt, ze to pierwsza instancja ale widząc jak działają na sali sadowej nie mam obaw przed druga instancja. polecam z czystym sumieniem

  Dowlegal Adwokaci Decowska-Olejnik sp. k.

  ul. Wspólna 50A lok. 22
  00-684 Warszawa

  #AdwokaciWarszawy

  Jedna prosta reguła: Otwieramy zamknięte drzwi!

  Adwokaci Warszawy – Kancelaria Dowlegal to nie tylko kancelaria prawna, ale doświadczony zespół. Niejednokrotnie udowadnialiśmy naszym klientom, że nie ma rzeczy niemożliwych,
  a każdy stan prawny jesteśmy w stanie skutecznie argumentować na korzyść naszych klientów.

  Prowadząc naszą kancelaria prawną, nie możemy zapominać o naszych wspólnikach i partnerach. Jeżeli chcesz współpracować z Adwokatami Warszawy, zapraszamy Cię serdecznie do współpracy z naszą kancelarią i zgranym zespołem Dowlegal!