#OtwieramyZamkniete

Zwalczanie nieuczciwych postanowień w umowach kredytów walutowych CHF

Kredyt we Frankach Szwajcarskich nie jest już problemem. Praktycy kancelarii Dowlegal z dużymi sukcesami chronią interesy kredytobiorców, tzw. „frankowiczów”, którym banki udzielały kredyty walutowe, wpisując do umów niedozwolone postanowienia.

Adwokaci i Radcowie prawni Kancelarii Dowlegal Adwokaci mają za sobą analizę wielu tysięcy umów kredytów walutowych w CHF i Euro oraz setki prowadzonych aktualnie spraw przeciwko bankom. Prowadzimy sprawy w całej Polsce.

Aktualnie prowadzimy sprawy przeciwko takim bankom jak:

– Santander Consumer Bank,
– Mbank,
– Raiffeisen (stary porfel kredytów hipotecznych Polbank).
– PKO BP,
– BPH (portfel kredytów denominowanych),
– Getin Bank, Deutsche Bank,
– Millennium,
– GE Money Bank (aktualnie BPH – kredyty indeksowane),

KREDYT WE FRANKACH CIĄŻY CI W ŻYCIU?
Szukasz pomocy doświadczonej kancelarii prawniczej?

Kredyt we Frankach Szwajcarskich zamienimy na spokojną przyszłość!

 Jeżeli posiadasz kredyt we Frankach Szwajcarskich musisz wiedzieć, że zawsze masz prawo wnieść o unieważnienie umowy kredytowej lub przemianowanie kredytu z Franka na złotówki. Jeśli zdecydujesz się na walkę w sądzie, powinieneś wiedzieć, że niemal każda umowa kredytowa, która została zawarta we Frankach między 2004, a 2010 roku, zawiera postanowienia umowne, które są niedozwolone, ponieważ kształtują Twoje praca i obowiązki, w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami i wyraźnie naruszają interesy kredytobiorcy.

W takim wypadku masz możliwość wnieść sprawę do sądu o unieważnienie swojej umowy lub odfrankowienia. Skąd takie prawo? Ponieważ umowy kredytowe we Frankach często posiadają klauzule indeksacyjne, denominacyjne i waloryzacyjne, które pozwalały bankom, w trakcie trwania umowy, na przeliczanie złotówki na franka i odwrotnie. Postanowienia te pozwalały bankom na kształtowanie Państwa zobowiązań nawet dwukrotnie, a więc umożliwiały bankom zarabianie na Twoim kredycie i maksymalizację zysków.

Wyślij nam swoją umowę kredytową, bardzo szybko odpowiemy czy masz szansę uwolnić się od franka szwajcarskiego (CHF).

Więcej o tematyce kredytów walutowych, sposobach zwalczania umów znajdziesz na zaprzyjaźnionym serwisie walkaofranka.pl