#OtwieramyZamkniete

Transakcje nieruchomościowe

Transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości, czyli tak zwane transakcje nieruchomościowe, są od początku istnienia i funkcjonowania Kancelarii Adwokackiej Dowlegal bardzo ważnym elementem współpracy z przedsiębiorcami, deweloperami i wspólnikami w spółkach kapitałowych. Nasz zespół kładzie niezwykle duży nacisk na rozwój departamentu Prawa obrotu nieruchomościami, ze względu na duże zainteresowanie rynkiem nieruchomości w Polsce.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam wykonywać rzetelne audyty prawne dla prywatnych przedsiębiorców, deweloperów, jak również firm leasingowych, które rozważają zakup nieruchomości. Podczas współpracy, doradzamy w sprawie zaplanowania struktury nabycia nieruchomości, niezależnie od tego, czy zakup będzie odbywał się przez wykupienie udziałów w spółce będącej właścicielem danej nieruchomości, czy w formie wykupu samego aktywa.

W trakcie naszej pracy uczestniczyliśmy w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości, dokonywanych przez indywidualnych inwestorów, jak również spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, o wartości sięgającej nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Możemy tym samym pochwalić się sukcesami w finalizacji małych i dużych inwestycji dla prywatnych inwestorów i spółek. Z dużym sukcesem doradzamy również w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości, które są nabywane na drodze postępowań egzekucyjnych, a także w sytuacji, gdy nieruchomość posiada nieuregulowany stan prawny np zadłużenie podmiotu posiadającego nieruchomość.

Oferujemy Państwu doradztwo prawne i planowanie strategii nabywania nieruchomości, na warunkach najbardziej dogodnych dla Waszego stanu prawnego, oraz możliwości finansowych i kredytowych.