Kancelaria

Dowlegal wspólnicy

 

Rynek prawniczy nie ma dla nas tajemnic. Działamy w branży już ponad 12 lat i gwarantujemy naszym klientom pełne wsparcie. Oferujemy pomoc prawną dla zarządów i właścicieli firm w zakresie odpowiedzialności członków zarządu, rozwiązywania sporów między wspólnikami spółek, którzy z różnych względów, nie mają możliwości osiągać celów sprzedażowych, produkcyjnych, oraz rozwijać przedsiębiorstwa zgodnie z określonym planem, dla którego została zawiązana spółka.

Działamy również w branży nieruchomości, w zakresie zabezpieczania transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości naszych klientów. Nasza praktyka, poparta bogatym doświadczeniem, obejmuje wszystkie obszary prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego, postępowań upadłościowych / restrukturyzacyjnych, prawa obrotu nieruchomościami, oraz rozwiązywania sporów na drodze procesu sądowego lub mediacji.

Dlaczego warto nam zaufać? Wielokrotnie udowadnialiśmy naszym zaufanym klientom, że dla naszej kancelarii prawnej, nie ma rzeczy niemożliwych i spraw zbyt trudnych, a każdy stan prawny, jesteśmy w stanie skutecznie argumentować na korzyść naszego klienta.

 

Zależy Ci na skutecznym rozwiązaniu Twojego problemu?

Rekiny na rynku – Złote Rybki dla Klientów

Jesteśmy kancelarią prawną z Warszawy. Działamy na rynku usług prawniczych kilkanaście lat.
Przez ten czas poznaliśmy prawa rządzące się relacjami między ludźmi!

W naszej pracy stawiamy na dobre relacje, dlatego zawsze staramy się, aby spory wspólników, które łagodzimy dla naszych klientów, nie obciążały znacząco odpowiedzialności członków zarządu, a wszystkie spory były szybko i sprawnie zażegnane. To bardzo istotne, szczególnie gdy sytuacja w firmie naszych klientów nie powinna być bardziej zaogniona. Nasze doświadczenie pozwala nam wierzyć, że jesteśmy w stanie zadbać o porozumienie między wspólnikami, bez względu na sytuację i rodzaj sporu.

Jako kancelaria prawna z Warszawy, prowadzimy również skomplikowane i bardzo delikatne sprawy, związane z bardzo problematycznymi umowami kredytowymi we Frankach Szwajcarskich. Często takie umowy zawierają bardzo niedogodne postanowienia, które przez lata działały na niekorzyść naszych klientów. Dzięki doświadczeniu w tego typu sprawach nasza kancelaria pomaga Frankowiczom w umorzeniu lub unieważnieniu umowy frankowej, w zależności od sprawy. Każda umowa, to osobny przypadek, dlatego, zanim zapoznamy się z Twoją sytuacją, z przyjemnością poznamy historię Twojego kredytu, aby móc dobrze przygotować się do boju o Twoją wolność!

Zobacz opinie klientów

Zobacz jak oceniają nasze usługi użytkownicy portalu LinkedIn

 

Warszawa - Kancelaria Adwokacka Dowlegal

Rafał Horbaczewski

Potrzebowaliśmy profesjonalnego wsparcia podczas rozruchu naszego startupu. Wszystkie sprawy związane z umowami i wszelkimi zagadnieniami prawnymi powierzyliśmy Kancelarii Dowlegal. To była najlepsza decyzja, bo nikt do tej pory nie zadbał o nasze interesy tak dobrze, jak Pan Rafał i spółka. Każda firma z Warszawy powinna sprawdzić umiejętności specjalistów z Dowlegal, aby się przekonać, że wybór innej kancelarii nie ma sensu. Dzięki Wam możemy spać spokojnie i robić swoje!

Project Manager at IT startup
Warszawa - Kancelaria Adwokacka Dowlegal

Patrycja Kosmala

Kancelaria warta polecenia. Porady zawsze na najwyższym poziomie. Pan Rafał stawia wysoko poprzeczkę sobie i swoim współpracownikom, co pozwala osiągać świetne efekty. Pomogli mi gdy miałam ogromny problem z kredytem we frankach. Nie wiem, jakbym sobie poradziła bez Kancelarii Dowlegal. Teraz mogę powiedzieć, że życie, jest piękne!

Pracownik biura agencji reklamowej
Warszawa - Kancelaria Adwokacka Dowlegal

Tomasz Zawadzki

Zawsze mogę liczyć na pomoc Pana Rafała i Kancelarii Dowlegal. Za każdym razem gdy potrzebuję pomocy prawnej lub rzetelnej porady, jestem mile zaskoczony. Polecam z czystym sumieniem Kancelarię Dowlegal. Warto się do nich zgłosić, jeżeli potrzebujecie profesjonalnej porady prawnika.

Właściciel firmy transportowej

Katarzyna Cetnarska

Mecenas Rafał Olejnik doskonały w bieżącej obsłudze biznesu, przy optymalizacji procesów prawnych, również -w działaności mającej za zadanie chronić członków zarządu przed subsydiarną odpowiedzialnością wobec wierzycieli.

Owner

Piotr Zimowski

I can highly recommend Rafał as a legal professional. He has proven himself as someone who is responsible, very effective and focused in obtaining the results required by his clients.

Director of Development Investments at Terra Cassa S.A., TC Forum Capital Group

Bartłomiej Górzny

Współpracuję aktualnie z kancelarią prowadzoną przez Julię i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do klienta. Spokój, merytoryczne podejście i skuteczność są cechami, które wyróżniają Julię i dzięki którym współpracujemy.

Head of Business Poland - Ukraine - Baltics in TCC

Rafał Szczepkowski

Kancelaria reprezentowana przez mec.Olejnika to nie tylko bezpieczeństwo prawne firmy i osób w niej pracujących, to również bardzo biznesowe podejście do wszKancelaria reprezentowana przez mec.Olejnika to nie tylko bezpieczeństwo prawne firmy i osób w niej pracujących, to również bardzo biznesowe podejście do wszystkich zagadnień prawnych. Bardzo rekomenduje współprace z jego kancelarią.ystkich zagadnień prawnych. Bardzo rekomenduje współprace z jego kancelarią.

CEO, President of the Board at Harper Hygienics S.A.

Adam Jabłoński

Z Julią współpracowałem w kilkunastu sprawach – w sensie dosłownym ( sprawy sadowe) jak i w projektach dotyczących skomplikowanych umów i zmian własnościowy. Imponuje mi jej przenikliwość i opanowanie, a także wyczucie sytuacji i wybieranie adekwatnej strategii postępowania. Współpracując z Julią można czuć się bezpiecznie.

Experienced CFO & COO, MBA

Grzegorz Ćwiek

Konkretny człowiek, wnikliwy i merytoryczny. Jego opinie trafiają zawsze w punkt. Posiada zdolność przekładania swojej rozległej wiedzy na różne aspekty z życia codziennego, co często prowadzi do bardzo inspirujących wniosków.

CEO at InnerLook

Radosław Mrowiński

Pan Rafał jest specjalistą, który wysoko stawia sobie poprzeczkę zarówno w zakresie jakości, jak i szybkości swojej pracy. Wysoki standard pracy kancelarii poznałem będąc członkiem Rady Nadzorczej spółki notowanej na warszawskim parkiecie – Harper Hygienics S.A.. Konsekwencja, umiejętność racjonalnego argumentowania, skuteczność – to cechy Rafała, za które z czystym sumieniem mogę zarekomendować jego osobę i kancelarię do współpracy.

Vice President/Chief Financial Officer w Drageus Games S.A.