Kancelaria DowLegal

#OtwieramyZamkniete

 

Rynek prawniczy nie ma dla nas tajemnic. Działamy w branży już ponad 12 lat i gwarantujemy naszym klientom pełne wsparcie. Oferujemy pomoc prawną dla zarządów i właścicieli firm w zakresie odpowiedzialności członków zarządu, rozwiązywania sporów między wspólnikami spółek, którzy z różnych względów, nie mają możliwości osiągać celów sprzedażowych, produkcyjnych, oraz rozwijać przedsiębiorstwa zgodnie z określonym planem, dla którego została zawiązana spółka.

Działamy również w branży nieruchomości, w zakresie zabezpieczania transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości naszych klientów. Nasza praktyka, poparta bogatym doświadczeniem, obejmuje wszystkie obszary prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego, postępowań upadłościowych / restrukturyzacyjnych, prawa obrotu nieruchomościami, oraz rozwiązywania sporów na drodze procesu sądowego lub mediacji.

Dlaczego warto nam zaufać? Wielokrotnie udowadnialiśmy naszym zaufanym klientom, że dla naszej kancelarii prawnej, nie ma rzeczy niemożliwych i spraw zbyt trudnych, a każdy stan prawny, jesteśmy w stanie skutecznie argumentować na korzyść naszego klienta.

 

Zależy Ci na skutecznym rozwiązaniu Twojego problemu?

Opinie klientów

Zobacz jak oceniają nasze usługi użytkownicy portalu LinkedIn

 

Katarzyna Cetnarska

Mecenas Rafał Olejnik doskonały w bieżącej obsłudze biznesu, przy optymalizacji procesów prawnych, również -w działaności mającej za zadanie chronić członków zarządu przed subsydiarną odpowiedzialnością wobec wierzycieli.

Owner

Piotr Zimowski

I can highly recommend Rafał as a legal professional. He has proven himself as someone who is responsible, very effective and focused in obtaining the results required by his clients.

Director of Development Investments at Terra Cassa S.A., TC Forum Capital Group

Bartłomiej Górzny

Współpracuję aktualnie z kancelarią prowadzoną przez Julię i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do klienta. Spokój, merytoryczne podejście i skuteczność są cechami, które wyróżniają Julię i dzięki którym współpracujemy.

Head of Business Poland - Ukraine - Baltics in TCC

Rafał Szczepkowski

Kancelaria reprezentowana przez mec.Olejnika to nie tylko bezpieczeństwo prawne firmy i osób w niej pracujących, to również bardzo biznesowe podejście do wszKancelaria reprezentowana przez mec.Olejnika to nie tylko bezpieczeństwo prawne firmy i osób w niej pracujących, to również bardzo biznesowe podejście do wszystkich zagadnień prawnych. Bardzo rekomenduje współprace z jego kancelarią.ystkich zagadnień prawnych. Bardzo rekomenduje współprace z jego kancelarią.

CEO, President of the Board at Harper Hygienics S.A.

Adam Jabłoński

Z Julią współpracowałem w kilkunastu sprawach – w sensie dosłownym ( sprawy sadowe) jak i w projektach dotyczących skomplikowanych umów i zmian własnościowy. Imponuje mi jej przenikliwość i opanowanie, a także wyczucie sytuacji i wybieranie adekwatnej strategii postępowania. Współpracując z Julią można czuć się bezpiecznie.

Experienced CFO & COO, MBA

Grzegorz Ćwiek

Konkretny człowiek, wnikliwy i merytoryczny. Jego opinie trafiają zawsze w punkt. Posiada zdolność przekładania swojej rozległej wiedzy na różne aspekty z życia codziennego, co często prowadzi do bardzo inspirujących wniosków.

CEO at InnerLook

Radosław Mrowiński

Pan Rafał jest specjalistą, który wysoko stawia sobie poprzeczkę zarówno w zakresie jakości, jak i szybkości swojej pracy. Wysoki standard pracy kancelarii poznałem będąc członkiem Rady Nadzorczej spółki notowanej na warszawskim parkiecie – Harper Hygienics S.A.. Konsekwencja, umiejętność racjonalnego argumentowania, skuteczność – to cechy Rafała, za które z czystym sumieniem mogę zarekomendować jego osobę i kancelarię do współpracy.

Vice President/Chief Financial Officer w Drageus Games S.A.