Kredyty we frankach i prawa frankowiczów

Zadbamy o Twoją umowę we Frankach!

Jeżeli posiadasz podpisaną umowę kredytu we frankach szwajcarskich, to prawdopodobnie możesz ubiegać się o zwrot części kosztów, poniesionych podczas spłaty kredytu. Nasi adwokaci przeanalizowali dotychczas setki umów naszych klientów i wyciągnęliśmy bardzo istotne wnioski:

– większość z umów posiada niedozwolone postanowienia, które możemy dla Ciebie zlikwidować
– istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz skutecznie uwolnić się od kredytu we frankach
– wiele osób jest poszkodowanych przez banki, a więc możemy walczyć o lepsze warunki kredytu dla Ciebie

Jeżeli czujesz, że jesteś poszkodowany i chcesz dochodzić swoich racji, koniecznie prześlij do nas swoją umowę kredytu we frankach. Nasza kancelaria adwokacka pomaga frankowiczom,  którzy opłacają obecnie wygórowane kwoty i spłacają często ogromne kredyty.

Dlaczego nasza kancelaria, frankowiczom pragnie pomagać najbardziej? Wierzymy w prawo i równe traktowanie każdego człowieka. Chcemy zawsze nieść pomoc i zadbać o to, że każdy z nas będzie mógł żyć z godnością. Nie zawsze jest to możliwe, dlatego Kancelaria Adwokacka DowLegal w Warszawie, zaprasza Państwa serdecznie!

Kredyty we frankach CHF

Dlaczego frankowicze mają problemy?

Wiele lat temu kurs franka szwajcarskiego był bardzo niski, dlatego bardzo wielu Polaków zdecydowało się zrezygnować z wzięcia kredytu w naszej walucie i skorzystali z kredytu we frankach szwajcarskich. Na ten czas było to bardzo dobre rozwiązanie, które gwarantowało bardzo niskie oprocentowanie, oraz dogodne finansowanie. Dodatkowo kredyt we frankach był o wiele tańszy, niż w złotówkach, co było bardzo wygodne i dawało osobom mniej zamożnym możliwość zakupu mieszkania lub domu, dzięki bardzo korzystnemu kredytowaniu we frankach.

Problemy, które wyniknęły w Polsce, gdy kurs franka podniósł się dwukrotnie sprawiły, że wiele osób nie było stać na spłatę tego kredytu, ponieważ kwota pojedynczej raty, przekraczała możliwości finansowe wielu naszych klientów. Dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim osobom, które posiadają umowy frankowe. Dodatkowo zauważyliśmy, że większość z nich posiada niekorzystne punkty w umowach, które w przypadku nieoczekiwanych trudności, mogą wpłynąć na jeszcze większe problemy finansowe naszych klientów i znacząco pogorszyć stan ich życia.

Obecnie zajmujemy się zwalczaniem nieuczciwych postanowień w umowach kredytów walutowych CHF, ponieważ wielu naszych klientów posiada w swoich umowach postanowienia, które są niezgodne z prawem lub zawierają wiele nieścisłości. Pragniemy, aby każda z tych umów zawierała konkretne postanowienia i jasne zasady.

POSIADASZ KREDYT WE FRANKACH? POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY?
Nie czekaj na jutro! Nigdy nie jest za późno, aby wywalczyć lepsze warunki dla Twojego kredytu we frankach!