Z przyjemnością informujemy, że wygraliśmy kolejną w tym tygodniu sprawę z Millennium!

Szanowni Państwo,

W związku ze złożonym przez Kancelarię Adwokacką Dowlegal pozwem o ustalenie i nieważności umowy kredytowej, wyrokiem z dnia 15 marca 2023 r., Sąd Okręgowy w Warszawie, XXIV Wydział Cywilny pod sygn. akt: XXIV C 35/18 (w składzie SSO Monika Dominiak) zasądził:

  • od pozwanego banku na rzecz naszego klienta kwotę 287.115,03 PLN wraz z odsetkami za opóźnienie od daty 1 marca 2023 r. do dnia zapłaty.
  • Ustalił, że umowa kredytu frankowego (hipotecznego) jest nieważna w całości,
  • Ustalił, że koszty postępowania w całości ponosi pozwany bank

XXIV C 35/18 | Sędzia Monika Dominiak | XXIV Wydział Sądu Okręgowego

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu uważasz, że może on pomóc innym osobom, mamy prośbę o jego udostępnienie, co na pewno będzie dla nas stanowiło zdecydowaną motywację do dalszego rozwoju tego miejsca…

Spodobał Ci się nasz artykuł? Przeczytaj podobne wpisy

Rafał Olejnik

Rafał Olejnik

Adwokat, Partner zarządzający kancelarią Dowlegal. Wieloletni praktyk. Doradca zarządów wielu spółek, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Pasjonat ochrony interesów członków zarządu (czasem jednak stający po drugiej stronie) oraz właścicieli działalności gospodarczych, który stoi na stanowisku, że priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinna być konieczność ochrony tak interesu spółki, którą zarządza, jak też, a może przede wszystkim, interesu osobistego.