Z przyjemnością informujemy, że wygraliśmy KOLEJNĄ sprawę przeciwko Millennium!

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że wygraliśmy kolejną sprawę z Bankiem Millennium S.A.

Wyrokiem z dn. 21 lutego 2022 r. (sygn. akt: XXVIII C 1063/21) Sąd Okręgowy w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny (SSR del. Tomasz Leszczyński) ustalił przesłankowo nieważność umowy kredytowej naszego Klienta.

W związku z nieważnością umowy, sąd zasądził od banku zwrot wszystkich uiszczonych rat kapitałowo-odsetkowych oraz składek ubezpieczenia pomostowego i ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Podobnie jak w innej, poprzednio wygranej przez nas jednej ze spraw prowadzonej przez ten sam skład orzekający, sąd zasądził odsetki od dochodzonych kwot od dnia wydania wyroku, a nie – jak wnosiliśmy – od dnia wezwania do zapłaty poprzedzającego złożenie pozwu. Okres od wezwania banku do zapłaty do wydania wyroku to przeszło rok czasu i kwota ok. 4 tyś zł odsetek. O dalsze odsetki na pewno powalczymy w apelacji.

Inną wygraną sprawę z tym bankiem opisywaliśmy tutaj.

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu uważasz, że może on pomóc innym osobom, mamy prośbę o jego udostępnienie, co na pewno będzie dla nas stanowiło zdecydowaną motywację do dalszego rozwoju tego miejsca…

Spodobał Ci się nasz artykuł? Przeczytaj podobne wpisy

Rafał Olejnik

Rafał Olejnik

Adwokat, Partner zarządzający kancelarią Dowlegal. Wieloletni praktyk. Doradca zarządów wielu spółek, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Pasjonat ochrony interesów członków zarządu (czasem jednak stający po drugiej stronie) oraz właścicieli działalności gospodarczych, który stoi na stanowisku, że priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinna być konieczność ochrony tak interesu spółki, którą zarządza, jak też, a może przede wszystkim, interesu osobistego.