Z przyjemnością informujemy, że wygraliśmy KOLEJNĄ sprawę tym razem Powszechna Kasa Oszczędności S.A. (dawny portfel BPH)

Szanowni Państwo,

Mamy kolejną nieważność umowy kredytowej…Miło nam poinformować, po raz kolejny wygraliśmy sprawę frankową, tym razem z bankiem Polska Kasa Oszczędności S.A.

Wyrokiem z dn. 24 czerwca 2022 r. Sąd Okręgowy w Warszawie:

  • Zasądził od pozwanego banku na rzecz naszych klientów kwotę 235.910,19 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od dnia 28 stycznia 2021 r. do dnia zapłaty,
  • Ustalił, że umowa kredytu frankowego (hipotecznego) jest nieważna w całości,
  • Zasądził kwotę 11.834 zł tytułem zwrotu kosztów procesu

Sprawa zawisła przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XXVIII Wydziałem Cywilnym pod sygn. akt: XXVIII C 5965/21 (SSO Joanna Dalba-Sobczyńska).

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu uważasz, że może on pomóc innym osobom, mamy prośbę o jego udostępnienie, co na pewno będzie dla nas stanowiło zdecydowaną motywację do dalszego rozwoju tego miejsca…

Spodobał Ci się nasz artykuł? Przeczytaj podobne wpisy

Rafał Olejnik

Rafał Olejnik

Adwokat, Partner zarządzający kancelarią Dowlegal. Wieloletni praktyk. Doradca zarządów wielu spółek, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Pasjonat ochrony interesów członków zarządu (czasem jednak stający po drugiej stronie) oraz właścicieli działalności gospodarczych, który stoi na stanowisku, że priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinna być konieczność ochrony tak interesu spółki, którą zarządza, jak też, a może przede wszystkim, interesu osobistego.