Z przyjemnością informujemy, że wygraliśmy kolejną w tym tygodniu sprawę z Millennium

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że po raz kolejny wygrywamy spór z Millennium w tzw. sprawie frankowej. Pozew w tej sprawie złożyliśmy w lipcu ubiegłego roku.

Sąd wyrokiem z dnia 18 listopada 2022 r. ustalił, że umowa kredytu hipotecznego w tzw. franku jest nieważna. Jednocześnie sąd zasądził od Banku Millennium kwoty 304.852,93 zł oraz kwotę 36.428,42 CHF oraz zobowiązał bank do pokrycia kosztów procesu.

Przewodniczącym w sprawie była sędzia Sądu okręgowego Katarzyna Dawid-Birska. Postępowanie toczyło się w XXVIII Wydziale Cywilnym (wydział frankowy) w Sądzie Okręgowym w Warszawie, pod sygnaturą XXVIII C 8255/21.

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu uważasz, że może on pomóc innym osobom, mamy prośbę o jego udostępnienie, co na pewno będzie dla nas stanowiło zdecydowaną motywację do dalszego rozwoju tego miejsca…

Spodobał Ci się nasz artykuł? Przeczytaj podobne wpisy

Rafał Olejnik

Rafał Olejnik

Adwokat, Partner zarządzający kancelarią Dowlegal. Wieloletni praktyk. Doradca zarządów wielu spółek, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Pasjonat ochrony interesów członków zarządu (czasem jednak stający po drugiej stronie) oraz właścicieli działalności gospodarczych, który stoi na stanowisku, że priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinna być konieczność ochrony tak interesu spółki, którą zarządza, jak też, a może przede wszystkim, interesu osobistego.