Dbamy o prawa frankowiczów

Kancelaria Dowlegal Warszawa

Kancelaria Adwokacka Dowlegal działa w centrum Warszawy i reprezentuje Frankowiczów w sporach z bankami od roku 2016. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dziś problem Frankowiczów jest wynikiem zaplanowanych działań instytucji finansowych, które jako jedyne osiągały korzyści wynikające z wahań kursów franka szwajcarskiego. Waluty jako jedne z wielu instrumentów inwestycyjnych, ulegają często sporym wahaniom cenowym, dzięki czemu największym wygranym są banki, oraz instytucje finansowe, które często wykorzystują niewiedzę klientów w wielu sytuacjach.

Jesteśmy kancelarią adwokacką dla Frankowiczów. Za sobą mamy setki analiz umów kredytowych we franku szwajcarskich lub euro. Naszą niewątpliwą zaletą jest możliwość bezpośredniego kontaktu z adwokatem lub radcą prawnym, który dokonał analizy umowy kredytowej.

 

Kredyty we Frankach Szwajcarskich – walczymy z każdym bankiem o lepszą przyszłość naszych klientów!

Jako kancelaria dedykowana Frankowiczom, pozywamy banki w całej Polce, prowadzimy sprawy przeciwko bankom. Pozwaliśmy banki w blisko 100 sprawach. Staramy się o poprawienie warunków finansowych naszych klientów lub całkowite unieważnienie umowy frankowej na korzyść klienta. Prowadzimy sprawy przeciwko bankom:

– Santander Consumer Bank,
– mBank,
– Raiffeisen (stary portfel kredytów hipotecznych Polbank).
– PKO BP,
– BPH (portfel kredytów denominowanych),
– Getin Bank, Deutsche Bank,
– Millennium,
– GE Money Bank (aktualnie BPH – kredyty indeksowane),
– DNB Nord

Pamiętaj, niesiemy pomoc Frankowiczom od wielu lat. Jeżeli poszukujesz sprawdzonej, skutecznej kancelarii dedykowanej Frankowiczom, trafiłeś w dobre miejsce. Wygrywamy sprawy Frankowiczów. Tutaj zamieszczamy link do naszej wygranej przeciwko Bankowi Millennium, gdzie sąd stwierdził nieważność umowy i zastosował teorię dwóch kondykcji:
NASI KLIENCI WYGRYWAJĄ Z BANKIEM MILLENIUM

Interesuje Cię unieważnienie umowy frankowej, wyślij nam swoją umowę kredytową, bardzo szybko odpowiemy, czy masz szansę uwolnić się od franka szwajcarskiego (CHF).
Więcej o tematyce kredytów walutowych, sposobach zwalczania umów znajdziesz na zaprzyjaźnionym serwisie walkaofranka.pl. Tam na bieżąco opisywaliśmy i komentowaliśmy orzeczenia Sądu Najwyższego w sprawie Frankowiczów oraz orzeczenie TSUE w sprawie Frankowiczów.