Szukasz rzetelnych informacji?

Blog powstał z chęci dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem kancelarii. Prowadzą go praktycy z zakresu prawa gospodarczego, upadłościowego, zajmujący obsługą podmiotów prawa handlowego oraz obsługą osób fizycznych w zakresie „odfrankowienia” kredytów hipotecznych. Nasza kancelaria adwokacka, pomaga klientom z Warszawy, oraz z całego kraju, w łagodzeniu sporów, podziału spółek i przekształceniach działalności w spółkę. Jeżeli szukasz rzetelnej wiedzy na temat naszej pracy, oraz ciekawostek i ważnych informacji, dobrze trafiłeś! Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego bloga!

 

Szukasz konkretnego artykułu?

Dokonywanie zmian w systemie S24. Aspekty praktyczne zmiany umowy spółki przez S24

Dokonywanie zmian w systemie S24. Aspekty praktyczne zmiany umowy spółki przez S24

Dokonywanie zmian w systemie elektronicznym S24Mając spółkę warto wiedzieć, że wiele czynności można dokonać elektronicznie za pośrednictwem e-krs. Wystarczy wejść na stronę internetową Ministerstwa Sprawiedliwości: https://ekrs.ms.gov.pl/s24/...

czytaj dalej
Zbycie udziałów spółki bez zgody zgromadzenia wspólników – prawne i praktyczne problemy

Zbycie udziałów spółki bez zgody zgromadzenia wspólników – prawne i praktyczne problemy

W jaki sposób wygląda sprzedaż udziałów spółki bez zgody zgromadzenia wspólników?Zgodnie z treścią art. 182 ksh jeżeli umowa spółki nie stanowi inaczej organem, który wydaje zgodę na zbycie udziałów jest zarząd. Jest to przepis o charakterze...

czytaj dalej

Social Media

Prowadzisz firmę, przekształcasz czy dochodzisz swoich racji?
Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić!

Nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Wiemy dobrze, jak ciężko czasami, jest dochodzić swoich racji w sądzie i prowadzić spory, czy tworzyć nowe podmioty. Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą, osoby fizyczne często nie wiedzą, w jaki sposób przekształcić tę formę prowadzenia firmy w spółkę, ponieważ każda z tych form wiąże się z innymi obowiązkami. Tworzenie spółki, to proces, którego nie każdy może się podjąć, ponieważ istnieje kilka ważnych wytycznych, które powinny być spełnione.

Spierasz się, dochodzisz swoich racji? Masz wspólnika, z którym chcesz się dogadać, ale nie wiesz, w jaki sposób? Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Pomożemy Ci rozwiązywać konflikty wewnątrz spółki i zakończyć wojnę między Tobą a Twoim wspólnikiem!

#OtwieramyZamkniete

Jedna prosta reguła: Otwieramy zamknięte drzwi!

Niejednokrotnie udowadnialiśmy naszym klientom, że nie ma rzeczy niemożliwych,
a każdy stan prawny jesteśmy w stanie skutecznie argumentować na korzyść naszych klientów.

Prowadzimy kancelarię adwokacką na terenie Warszawy. Pomagamy naszym klientom w codziennych problemach, które często wynikają ze skomplikowanych postanowień kredytowych, podatkowych, oraz innych. Często nasi klienci potrzebują wsparcia merytorycznego, pomocy w przekształceniach spółek lub stworzenia nowej spółki z Jednoosobowej Działalności Gospodarczej. Najczęściej jednak prowadzimy sprawy dotyczące sporów między wspólnikami spółek, oraz umów kredytowych we Frankach Szwajcarskich. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w sprawach dotyczących prawa gospodarczego, upadłościowego, zajmujemy się obsługą podmiotów i osób fizycznych.